Stahl Judit sokszor vitatkozik a lányával a közös munka miatt: ebben nem szoktak egyetérteni a 22 éves Hannával
Blikk
2026-06-22 12:03
Stahl Judit és lánya, Hanna közös munkája nem mindig zökkenőmentes, de mindketten sokat tanulnak egymástól, miközben együtt dolgoznak a Flódni című gasztroszínházi előadáson. Az eredetileg négy alkalomra tervezett produkció hatalmas sikert aratott, és már több mint hetvenszer került színpadra, ami jól mutatja a közönség lelkesedését. Az anya-lánya páros együttműködése azonban nemcsak a sikerekről szól, hanem kihívásokról és kompromisszumokról is.
Ferencz Evelin
Újságíró (Sztárvilág)
Ezeket látta már?
A Flódni egy különleges előadás , amely egyszerre ötvözi a gasztronómiát és a színházat. Stahl Judit a produkcióban a kultúr- és gasztrotörténeti részekért felel, míg lánya, Hanna, aki nagy színházrajongó , a jeleneteket írja, amelyekre a színészek improvizálnak. Stahl Judit a Sláger FM Kóstoljuk meg! című podcastjében mesélt a rendezői ambíciókkal rendelkező lányáról:
Híradósként ismerte meg az ország, később pedig a saját főzőműsorát vezette Stahl Judit, akit már hosszú éve nem láthattak a nézők a képernyőn. Az egykori tévésnek ma már egészen más tölti ki az életét: a lányával dolgozik a közös projektjükön egy olyan területen, amihez egy kis kitérő után talált vissza. Most elárulta azt is, visszatérne-e még valaha a tévézéshez
"A lányom – aki ugye nagy színházmániás, és külön jó, hogy együtt dolgozunk - írja a jeleneteket, amire improvizálnak a színészek. Soha, de soha nem szóltam bele abba, hogy ő mi legyen, vagy hogy legyen. Én magam rendezőszakon végeztem és most kvázi általa, az érdeklődése miatt valahogy visszafordulok oda, ahonnan indulok. Ezt Hannusnak köszönhetem, az ő rendezői ambícióinak" – jelentette ki a büszke anyuka.
Bár a közös munka során gyakran előfordulnak viták, Stahl Judit igyekszik elkerülni, hogy anya szerepben maradjon, amikor szakmai kérdésekről van szó.
"Bizonyos dolgokat elfogad tőlem, bizonyos dolgokat én fogadok el tőle, mert isteni jó humora van. És van, amikor vitatkozunk, mert van, amit szerintem túlkomplikál. Egy jelenetet, amit én nem érzek poénosnak. De aztán van, amikor szerinte én írom túl a történeti részét - szinte mindig -, de ugye nem szólhat csak arról az egész" – ecsetelte a kettejük közti dinamikáról, amit a story.hu szemlézett.
Judit büszkén mesélt arról is, hogy a 22 éves lánya idén felvételt nyert egy rangos egyetemre:
"Nem szabad kimondanunk, hogy hol, pedig olyan büszkék vagyunk, mert egy rohadt jó egyetemen tanulja a szakmát, amiért sokat dolgozott, hogy fölvegyék" – dicsekedett az anyuka.
Stahl Judit a gyerekkori traumái miatt nagyon szorongott gimnazistaként , és annyira elfajult a helyzet, hogy sanyargatni kezdte magát. Szörnyű diétába kezdett, amelytől gyomorvérzése lett, ugyanis nem látta magát csinosnak a tükörben. Az egykori műsorvezető bevallotta, valójában a mai napig nem tartja magát elég jónak.
"A gimnázium alatt én voltam a legtestesebb, egyszerűen így sorsolódtunk össze, ez pedig hatott ám. Pedig nem voltam kövér, mégis szörnyű fogyókúrákat próbáltam ki, volt, hogy háromszor két deci tej volt a napi adagom, és semmi más. Hamar gyomorvérzésem is lett tőle. Aztán gyorsan rájöttem, ezt így nem lehet csinálni. Utána kezdtem el rendszeresen sportolni, ami rengeteget segített. De még mindig nem egy csinos nőt látok a tükörben" – tett őszinte vallomást.
Stahl Judit