„Ma elindulunk az úton, hogy elkezdjük legyőzni a magyar Cosa Nostrát”
24.hu
2026-06-22 12:22
47 jogszabályt kell módosítani a vagyonvisszaszerzési hivatalhoz, de legalább olyan fontos a miniszterelnök szerint, hogy a bűnözők szívósak lesznek, ezért a hálózatot nem lehet rövid idő alatt felszámolni. Itt egészen az olajszőkítésig ment vissza, és a legutóbbi parkfenntartási korrupciós ügyig bezárólag hangsúlyozta, hogy fideszes és baloldali elemek is nyakig érintettek.
Magyar kijelentette, „ma elindulunk az úton, hogy elkezdjük legyőzni a magyar Cosa Nostrát”, a mai nap, június 22-e lesz a D-day.
Megemlítette, hogy 40 napja van kormányon a Tisza, azóta látnak bele a különböző iratokba és szerződésekbe, 40 napja látják, milyen sáros ügyek, milyen nagyságrendű pénzek bukkannak elő a fiókokból. Magyar ezután Gulyás Gergely fideszes frakcióvezetőhöz fordult, azt mondta neki, nem lehet leejteni egy gombostűt úgy ma Magyarországon, hogy ne olyan helyre essen, ahonnan Orbánék nem loptak el valamit.
Mohos Márton / 24.huThe post „Ma elindulunk az úton, hogy elkezdjük legyőzni a magyar Cosa Nostrát” first appeared on 24.hu.