← Vissza

news.bsdnet.hu

Magyar Péter: Megkezdjük Magyarország megszabadítását a maffiától, elindítjuk a Tisztítótűz-műveletet

Magyar Hang 2026-06-22 12:15
Állítsa be, hogy a Magyar Hang cikkeit mindig az elsők között lássa a Google keresőben! Cikkünk frissül Ahogy az olasz maffiának is voltak szürke eminenciásai, úgy voltak janicsárjai és intézői a magyar gazdasági és politikai maffiának is – erről beszélt Magyar Péter napirend előtti felszólalásában hétfőn a parlament rendkívüli ülésén, amelynek a „Tisztítótűz” címet adta. Párhuzamot vont aközött is, hogy ahogy az olasz maffia is vásárolt sajtótermékeket magának, úgy épített magának propagandagyárat a Fidesz közpénzből. A maffia csápjainak levágásához minden területen a lehető legszigorúbban kell eljárnunk, legyen szó a pártokról és a képviselőkről, gazdasági elitről vagy politikusbűnözőkről. A Tisza-kormány nem fogja megengedni, hogy a maffia további évtizedekre meglopja Magyarországot. Megszabadítjuk a magyarokat a hazánkat kirabló politikai és gazdasági maffiától. – Élve az április 12-én kapott felhatalmazással, ma megkezdjük Magyarország megszabadítását a maffiától, elindítjuk a Tisztítótűz-műveletet. Ez egy átfogó politikai, jogi, gazdasági akció, amelynek célja hazánk felszabadítása a korrupció alól, ennek lesz egyik legfontosabb eleme a Nemzeti Vagyonvédelmi és -visszaszerzési Hivatal (NVVH). Utóbbi létrehozásához csak 47 jogszabály-módosítás kell, a bűnözők pedig kitartóak lesznek, talán erőszakosak is. Ahogy a hálózat sem egy nap alatt épült ki, a felszámolásához is idő kell. Említette a parkfenntartási ügyet is, amelyben korrupciós vádakkal letartóztattak több önkormányzati politikust is. 40 napja kormányoznak és számtalan korrupciós ügybe botlottak, nincs a napnak olyan órája, ahol ne kerülne elő egy történet arról, hogyan lett a közvagyonból magánvagyon. Példaként említette egyebek mellett a túlárazott Budapest-Belgrád vasútvonalat, a többszörösére dráguló hidakat, a lerohasztott MÁV-ot, a túlárazott lélegeztetőgépeket. Nincs olyan szeglete az országnak, amire ne akarta volna rátenni a kezét a bukott orbáni hatalom. Orbán Viktor nem elégedett meg a lopással szerinte, neki minden hatalmi ág is kellett, így például kinevezte Sulyok Tamást államfőnek, aki hirtelen most érzékeny lett a jogállamra több éves hallgatás után. Sulyok, a bukott rendszer bábja, arra kérte az Alkotmánybíróságot, hogy egy demokratikus vita és társadalmi egyeztetés előtt direkten avatkozzon be a magyar emberektől kapott demokratikus felhatalmazás végrehajtásába. Ezzel éppen hogy ő maga kezdeményezett alkotmányos puccsot, de ez a kísérlet már az elején összeomlott, Sulyoknak épp az alkotmánybírók küldték meg a selyemzsinórt, hogy ideje távozni. Sulyoknak egy dologban sikerült összehoznia a nemzeti egységet, abban, hogy mennie kell. Utána Polt Pétert kritizálta Magyar Péter, aki szerinte legfőbb ügyészként akadályozta a bűnök feltárását, aki olyan jól szolgálta a „dont”, hogy az Alkotmánybíróság élére kerülhetett. Amíg ezek az őrhelyek fogságban vannak, Magyarország is. Ezért hozzák létre a NVVH-t is. Ezért kezdeményezik a jelenlegi köztársasági elnök megbízatásának megszüntetését egy alaptörvény-módosítással, amint az hatályba lép, az államfői megbízatás véget ér. Szeptembertől egy átfogó alkotmányozási folyamatot indítanak bevonva a teljes magyar társadalmat, és a folyamat végén az új alkotmányt a magyar nép fogja népszavazással megerősíteni. Visszavezetik az alkotmánybírókra vonatkozó 70 éves felső korhatárt, aki azt már betöltötte, annak megbízatása megszűnik, köztük Polt Péteré is.
Eredeti cikk megtekintése →