← Vissza

news.bsdnet.hu

David Beckham friss posztjával üzent elhidegült fiának, ez volt az első apák napja a családi háború óta

Glamour 2026-06-22 13:01
Ezeket láttad már? A szerelem kevés: ezek a készségek tartják össze valójában a jól működő párkapcsolatokat Napi horoszkóp: A Rák bevételei nőhetnek, a Mérleg kapcsolatai jól alakulnak június 22-én Brooklyn Beckham év elején tette közzé az óriási port kavaró nyilatkozatát , amiben bizarr dolgokat állított a szüleiről, és kijelentette, nem szándékozik velük kibékülni. Bár David és Victoria Beckham azóta több posztban is utaltak arra, hogy szeretnék rendezni a konfliktust, úgy tűnik, a 27 éves Brooklyn ettől továbbra is elzárkózik. David legutóbb apák napja alkalmából üzent legidősebb fiának, ugyanis több közös képet is megosztott a gyermekeivel - köztük Brooklynnal is-, a posztjában pedig azt írta, az összes gyermekét szereti. „Apának lenni a legfontosabb feladatom... Mindannyiótokat szeretlek és köszönöm Victoria, hogy megadtad nekem ezt a gyönyörű családot. Boldog Apák napját minden apukának szerte a világon” - fogalmazott a bejegyzésében. De nemcsak ő, hanem Victoria Beckham is megemlékezett az apák napjáról egy poszt erejéig. Ő egy olyan nyaralós fotót osztott meg, amelyen a focista a négy gyermekével együtt látható. „David, te tényleg a legjobb apa vagy. A legnagyobb eredményed mindig is a gyönyörű gyermekeink voltak, és nagyon szeretünk téged. Boldog Apák napját” - fűzte hozzá a képhez. David és Victoria lánya, A 14 éves Harper Beckham a napokban arra vállalkozott, hogy átadjon egy levelet a bátyjának. Brooklyn Los Angeles-i birtokát azonban másodperceken belül el is hagyta, anélkül, hogy találkozott volna Brooklynnal, ugyanis ő és felesége, Nicola Peltz a Page Six forrása szerint nem voltak elérhetőek. „A helyzet az egész családra nehezen hatott, és Victoria nagyon szenved a gyerekei miatt” - fogalmazott a bennfentes. Brooklyn és Nicola szóvivője elmondása alapján a pár nem vette jó néven a látogatást. Úgy gondolják, ez csak a kameráknak szólt. „Az, hogy a levél kézbesítésekor fotósok is jelen voltak, mindent elárul - ezt a kamerák kedvéért rendezték meg” - nyilatkozta a lapnak.
Eredeti cikk megtekintése →