← Vissza

news.bsdnet.hu

Kiesett egy autóból egy nő, miután az ablakemelő helyett véletlenül az ajtónyitóra fogott rá

Index 2026-06-22 13:09
Kiesett egy nő egy kisteherautóból Zalaegerszegen, miután az ablakemelő helyett az ajtónyitóra fogott rá. A Zala vármegyei rendőrség beszámolója szerint az eset pénteken történt a Balatoni úton, még éjfél előtt. A felüljárón közlekedett nagyon lassan kisteherautóval egy férfi, amikor elől ülő utasa az ablakemelő helyett az ajtónyitóra fogott rá és kiesett a járműből – áll a bejegyzésben. Kiemelték, hogy a 35 éves nő biztonsági öve nem volt bekapcsolva. Az esés során pedig beütötte a fejét és súlyos sérülést szenvedett. Hangsúlyozták, hogy a biztonsági öv használata minden utas számára kötelező, mert „csak egy másodpercnyi mozdulat, egyetlen kattintás, de egy élet múlhat rajta”.
Eredeti cikk megtekintése →