← Vissza

news.bsdnet.hu

Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő

24.hu 2026-06-22 13:21
Ez nem Magyar legjobb, hanem legrosszabb beszéde volt Gulyás Gergely Fidesz-frakcióvezető szerint, aki becsületsértőnek és felháborítónak tartotta a miniszterelnök beszédét. Magyarország elmúlt száz évének a legjobb időszaka volt ez az elmúlt 16 év – hangsúlyozta Gulyás, akinek a beszédébe többször is belekiabáltak, ezért a házelnök ismét türelemre és önmérsékletre kérte az Országgyűlést. A maffiázás szerinte felszámolja az értelmes közbeszédet: az, hogy tömeggyilkos szervezethez hasonlítja őket, „józan ésszel felfoghatatlan” a fideszes politikus szerint. Ő is kiállt a közjogi méltóságok mellett, erre szerinte Magyaréknak nincs egyetlen jó érve sem.The post Gulyás: Ez Magyar legrosszabb beszéde volt, felháborító és becsületsértő first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →