← Vissza

news.bsdnet.hu

Kifizeti az LMBTQ-zászlókat dobáló férfi büntetését Novák Előd

Mandiner 2026-06-22 14:07
Átvállalná Novák Előd annak a férfinak a büntetését, aki a hétvégén a Dunába dobálta az Erzsébet-hídra kitett LMBTQ-zászlókat . Mint a mi hazánkos politikus írja: „Budapest mindenkié! - ezért sem fogadható el, hogy kisajátítsa az Erzsébet hidat egy párt vagy bármilyen politikai mozgalom, mint pl. az LMBTQSTB-lobbi a zászlóival. Érthető, ha a provokációra az utca embere a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt, bár ízlésem szerint a kukában volna a helyük, a rendőrség páratlanul gyors fellépése miatt érthető a Duna segítségének igénybevétele is, hiszen ennyi zászlóval már nem lehet elszaladni” – tette hozzá. Mint fogalmazott: „inkább kátyúzásra kellett volna költse a budapestiek pénzét, nem homoszexuális és egyéb deviáns propagandára. A főpolgármester feljelentésem ellenére megúszta tavaly a betiltott gyűlésük megtartását is büntetés nélkül. Ha most az értéktelen rongyok eltávolítása, a rend helyreállítása miatt viszont bírságot kéne fizessen a véleménynyilvánításával élő honfitársunk, átvállalom a büntetését. A rendőrség kézivezérlését folytatja sajnos az új kormány is, mely nem is kezdeményezte a gyülekezési törvény módosítását, így elvileg be kellett volna tiltani az LMBTQXYZ-felvonulást” – zárta posztját. Nyitókép: MTI/Purger Tamás
Eredeti cikk megtekintése →