„Nem vet fel minket a pénz” – Erős Antónia döbbenetes vallomást tett a családi kasszáról
Origo
2026-06-22 14:20
Nem titok többé, hogy Erős Antónia is kénytelen matekozni, mikor pénzről van szó. A népszerű híradós, akit a nézők mindig magabiztosnak látnak a képernyőn, őszintén vallott a magánéletéről és a mindennapi pénzügyi küzdelmekről. Kiderült, hiába a sikeres karrier, az infláció az ő háztartásukat sem kíméli. Antónia nyíltan beszélt arról, hogyan próbálnak egyensúlyozni a kiadásokkal, és milyen áldozatokat hoztak a gyermekeik jövőjéért.
Az RTL híradósa M. Kiss Csaba vendégeként az Én és a pénz adásában bontotta le a tabukat a Neshama TV YouTube-csatornáján. Antónia kerek perec kimondta a valóságot .
– mesélte őszintén.
Ezzel a jól ismert örökigazsággal – kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond – minden szülő egyetért. Antónia ikrei ráadásul magániskolába járnak, ami hatalmas összegeket emészt fel: „ Fizetős iskolákba járnak. Ugyan nagyon meg kellett gondolnunk, de volt egy olyan szint, amiről azt gondoltuk, hogy talán meg tudjuk fizetni 4-5 éven keresztül. Ebből kettő már eltelt. Megvagyunk, jól vagyunk, de nem vet fel minket a pénz” – tette hozzá.
Neshama (@neshamatelevision) által megosztott bejegyzés
A legmeglepőbb azonban az, hogy a híradósnak semmilyen biztonsági tartaléka , úgynevezett „B-terve” sincs.
– ismerte el. Antónia szerint meg kellene állapítaniuk egy havi limitet. Úgy véli, az a régi mondás, miszerint jó lenne annyi nyugdíjat kapni, mint amennyit aktív korában keresett az ember, ma már a szinte lehetetlen kategóriába tartozik.