Megöltek egy nőt a III. kerületben
Népszava
2026-06-22 14:24
A Budapesti Rendőr-főkapitányságra 2026. június 22-én 13 óra 24 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik - tájékoztat a rendőrség a police.hu-n.
Azt írják, a kiérkező rendőrök a helyszínen a nőt és egy 21 éves férfit találtak. A mentők a sérült ellátását azonnal megkezdték, azonban a szakszerű segítségnyújtás ellenére életét vesztette.
A helyszínen tartózkodó 21 éves férfit a rendőrök elfogták, majd a mentőszolgálat kórházba szállította.
A BRFK Életvédelmi Osztálya emberölés bűntett gyanúja miatt nyomozást rendelt el, a nyomozók megkezdték a történtek körülményeinek tisztázását.