Most érkezett a szörnyű hír: megöltek egy nőt Budapesten, az áldozat a teraszon vérzett el
Blikk
2026-06-22 14:25
Megöltek egy embert Budapest III. kerületében hétfőn. A rendőrséghez 2026. június 22-én, délután 13 óra 24 perckor érkezett bejelentés, hogy egy ház teraszán egy vérző nő fekszik.
Csorba Anita
Newsroom újságíró
Ezeket látta már?
A helyszínre gyorsan kivonultak a rendőrök , akik egy nőt és egy 21 éves férfit találtak. A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, de az életét már nem tudták megmenteni . A férfit a rendőrök a helyszínen elfogták, majd a mentőszolgálat kórházba szállította.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya emberölés bűntettének gyanúja miatt indított nyomozást. A hatóságok jelenleg is vizsgálják a tragédia pontos körülményeit , hogy kiderüljön, mi vezetett a nő halálához, és milyen szerepe lehetett az elfogott férfinak az eseményekben.
gyilkosság