Megöltek egy nőt Óbudán, elkapták a gyilkost
Origo
2026-06-22 14:59
A Budapesti Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint 2026. június 22-én 13 óra 24 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy III. kerületi ház teraszán egy vérző nő fekszik.
A helyszínre érkező rendőrök a sérült nőt és egy 21 éves férfit találtak. A mentők azonnal megkezdték a nő ellátását, azonban a gyors és szakszerű segítségnyújtás ellenére az életét már nem tudták megmenteni.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya emberölés bűntett gyanúja miatt rendelt el nyomozást. A nyomozók jelenleg is vizsgálják a tragédia körülményeit.
A rendőrség egyelőre nem közölt további részleteket az esettel kapcsolatban.
Az Origo korábban beszámolt arról, hogy 2018-ban l előttek egy nőt a III. kerületi Virág utcában. A tettest a rendőrség nem sokkal később a helyszín közelében elfogta. A férfi beismerte a tettét, és azt is elmondta, hogy miért gyilkolta meg az óvónőt.