← Vissza

news.bsdnet.hu

Mentőhelikopter szállt le Hajdúszoboszlón, újra kellett éleszteni egy embert

Hajdú-Bihar (HAON) 2026-06-22 14:57
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Többen is a férfi segítségére siettek. Már a mentőhelikopter érkezése előtt megkezdték a segítségnyújtást.
Eredeti cikk megtekintése →