Mentőhelikopter szállt le Hajdúszoboszlón, újra kellett éleszteni egy embert
Hajdú-Bihar (HAON)
2026-06-22 14:57
A cikk tartalma nem elérhető. Csak az összefoglaló lett letöltve.
Többen is a férfi segítségére siettek. Már a mentőhelikopter érkezése előtt megkezdték a segítségnyújtást.