Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot
24.hu
2026-06-22 15:14
Novák Előd, a Mi Hazánk képviselője kifizetné az ismeretlen férfival szembeni esetleges bírságot, aki a budapesti Erzsébet hídról a Dunába dobta a kitűzött szivárványos zászlókat – írta hétfői Facebook-posztjában a politikus.
A képviselő szerint nem elfogadható, hogy valaki kisajítítsa az Erzsébet hidat, majd így folytatja:
Érthető, ha a provokációra az utca embere a szivárványos rongyok eltávolításával válaszolt, bár ízlésem szerint a kukában volna a helyük, a rendőrség páratlanul gyors fellépése miatt érthető a Duna segítségének igénybevétele is, hiszen ennyi zászlóval már nem lehet elszaladni
Novák szerint Karácsony Gergely főpolgármesternek inkább kátyúzásra kellett volna költenie a budapestiek pénzét a „deviáns propaganda” helyett. Ha az „értéktelen rongyok” eltávolítása miatt bírságot kell fizetnie a férfinak, a politikus átvállalja a büntetését – írta.
A jogaik most is egyenlőek, például egy homoszexuális hajlamú férfi is megházasodhat egy nővel, de többletjogokat nem támogat a Mi Hazánk, ellenezzük a természetellenes, beteges devianciák törvényesítését a homoszexuális párok házasságkötésétől kezdve a pedofíliáig mindet
— folytatja Novák Előd, aki a KSH-ra hivatkozva arról is ír: már 4125 kisgyerek nevelkedik szivárványcsaládokban Magyarországon.The post Novák Előd kifizetné a szivárványos zászlók Dunába dobása miatti bírságot first appeared on 24.hu.