← Vissza

news.bsdnet.hu

Óriási a baj a pécsi vonalon: Elgázolt egy embert az InterCity – jelentős késésekre kell számítani

Blikk 2026-06-22 16:28
Hatalmas a káosz a pécsi vasútvonalon, miután hétfő délután Budafoknál elgázolt egy embert a vonat. A Mávinform azonnali tájékoztatása szerint brutális késésekre, hatalmas menetidő-növekedésre és teljesen kimaradó járatokra kell felkészülniük az utasoknak a pécsi fővonalon. Pataki Gréta Newsroom újságíró Ezeket látta már? A Kelenföld és Háros közötti szakaszon a helyszínelés és a mentési munkálatok miatt jelenleg teljes a korlátozás, a vonatok csak egyetlen vágányon, lépésben közlekedhetnek . A szerencsétlenség miatt a százhalombattai S40-es vonatok 16:55-től kezdődően átmenetileg egyáltalán nem járnak, így az ingázóknak alternatív útvonalat kell keresniük – hívta fel a figyelmet az MTI . A horrorbalesetben közvetlenül érintett járat – a Keleti pályaudvarról 15:25-kor Zágrábba elindult Agram InterCity – utasai az út közepén rekedtek, őket dühöngő hőségben pótlóbuszokkal szállítják át Székesfehérvárra , hogy valahogy folytatni tudják az utazásukat. Az arra közlekedőknek érdemes felkészülniük a legrosszabbra, a menetrend ugyanis teljesen felborult. gázolás
Eredeti cikk megtekintése →