← Vissza

news.bsdnet.hu

Újra rátalált a szerelem a Séfek Séfe közönségkedvencére

Blikk 2026-06-22 16:36
A nehéz múlt és egy bántalmazó kapcsolat után ismét boldog időszakot él át a Séfek Séfe egykori szereplője, Piró. A TV2 gasztro reality-jében még Oláh János Gellértné néven indult hölgy a napokban közösségi oldalán osztotta meg követőivel, hogy új párkapcsolatban él. Orosz Ferenc Újságíró (Sztárvilág) Ezeket látta már? A Piró becenevű versenyző, a Séfek séfe című műsor 7. évadának egyik legemlékezetesebb szereplője volt. A mindig vidám, nótázó nagymama nemcsak a versenyzőtársak, hanem a nézők szívébe is hamar belopta magát, és a műsor során jelentős rajongótábort gyűjtött. Kedd este a Fekete csapat versenyzője, Oláh János Gellértné Piroska, azaz „Piró” búcsúzott el a TV2 Séfek séfe című műsorától. A nagy hangú, de mindig segítőkész versenyző a kiesés után őszintén beszélt arról a Blikknek, hogy mindenképpen szeretné kitanulni a szakács szakmát, miután az elmúlt hetekben a gyermekei és az unokái is lelkesen szorítottak neki a televízió előtt. Most a magánéletében is örömteli fordulat következett. Közösségi oldalán egy közös fotóval tudatta, hogy ismét foglalt a szíve. A bejegyzéshez és a közös képekhez, melyen új kedvesével, Istvánnal szerepel, mindössze annyit írt: „Párkapcsolatban”, amelyhez több szív emojit is csatolt. A követők azonnal gratulációkkal árasztották el, sokan pedig azt kívánták neki, hogy a nehéz évek után végre megtalálja azt a boldogságot és nyugalmat, amelyre régóta vágyott. – Nem volt könnyű gyerekkorom és felnőttkorom sem, azért is jöttem a műsorba, hogy bebizonyítsam a volt férjemnek, vagyok valaki, jutok valamire, és hogy képes vagyok nélküle boldogulni! – árulta el a korábban a Blikknek a TV2 gasztroreality műsorának sztárja , akinek a főzés mindig terápia volt , nagyon szeret gondoskodni a családjáról. Piró korábban elárulta, hogy gyermekkorát intézetben töltötte, később pedig egy bántalmazó házasságból kellett kilépnie . Saját bevallása szerint hosszú időre volt szüksége ahhoz, hogy feldolgozza a történteket és új alapokra helyezze az életét. Azóta a családi kapcsolatai rendeződtek, tervei között pedig szakmai fejlődés és új célok megvalósítása is szerepel. – Szeptembertől megyek szakácsiskolába. Ha nem sikerül ingyenesen, fizetek érte, de mindenképpen megcsinálom. Ez az álmom. A mindennapokban konyhai kisegítőként dolgozom, és ez a munka is nélkülözhetetlen – mesélte lelkesen Piroska. - A konyhai kisegítőket nem szabad lenézni, kulcsfontosságú emberek . Hús- és grillpályán dolgozom, szeretem csinálni, de még nagyon sokat szeretnék tanulni.
Eredeti cikk megtekintése →