„Nemcsak a magyarok imádták a felcsendülő dalokat” – Keresztes Ildikó Angliában lépett fel
Blikk
2026-06-22 17:47
Angliában is elvarázsolta a közönséget Keresztes Ildikó! Az énekesnő Manchesterben lépett fel a hétvégén, ahonnan boldogan és tele jó emlékkel tért haza.
Csatári Henriett
Főmunkatárs
Ezeket látta már?
- Hatalmas buli volt, ráadásul nagyon felemelő volt az egész koncert és a kint töltött három nap is. Mindenki nagyon kedves volt, a magyar közönségtől elképesztő szeretet kaptam, és együtt buliztunk egy hatalmasat - mondta a Blikknek Keresztes Ildikó , aki azt is elárulta, hogy nem először lépett fel Angliában . - Idén harmadik alkalommal hívtak meg a Góbéfestre, én pedig örömmel mondtam igen a felkérésére, ráadásul most velem tartott a dobosom és a zongoristám is, ami garancia volt arra, hogy tényleg egy igazán jó bulit viszünk a színpadra. Mint minden alkalommal, most is nagyon jól sikerült. Nemcsak a magyarok imádták a felcsendülő dalokat és a koncertet, hanem az angol közönség is.
Keresztes Ildikó Angliában koncertezett
Az énekesnő három napot töltött kint a brit városban, ám nem volt sok ideje nézelődni vagy kikapcsolódni, ráadásul hazatérve rögtön bele is vetette magát a munkába.
- Szerencsére rengeteg munka és fellépés lesz a nyáron, szóval nincs megállás! Kedden a Libabőr Aréna Koncerten lépek fel, utána pedig indulok Erdélybe koncertezni, és terveim szerint ott is maradok Marosvásárhelyen egy pár napot pihenni , egyelőre ennyi lazítás fér bele a nyárba - mesélte az énekesnő.
Keresztes Ildikó