← Vissza

news.bsdnet.hu

Különösen nagy anyagi hátrány okozása miatt indított nyomozást a rendőrség a Győr+ ellen

Telex 2026-06-22 18:17
A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozást rendelt el a Győr+Média Zrt. szerződéseinek ügyében, méghozzá különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen gazdálkodás gyanúja miatt – írta a Facebookon Pintér Bence polgármester. Pintér még április végén tett feljelentést, mert az önkormányzati átvilágítás során arra jutottak, hogy a választás után alig egy hónappal megszűnő lap a győri közpénzt egyes személyek fiktív foglalkoztatására költötte „Már az meglepő volt, hogy a korábban általunk és sokak által 30-40 fősre becsült médiacég 2025-ben valójában 93 főt foglalkoztatott. Ennyien egészen biztosan nem kellettek a hatékony működéshez. Amikor átnéztük a szerződéseket, fideszes önkormányzati képviselők rokonaira, barátaira találtunk” – írta Pintér.
Eredeti cikk megtekintése →