← Vissza

news.bsdnet.hu

Összejött az Exatlon két sztárja? Erről beszélnek a rajongók

Blikk 2026-06-22 18:34
Újabb szerelem szövődött az Exatlon forgatása során? Azt pletykálják, hogy a TV2 sikerműsorának két legutóbbi döntőse a valóságban is egy párt alkot. A szemfüles Reddit-felhasználók azonnal beindították a találgatásokat, miután egy sokatmondó fotó került ki az internetre a két sportolóról. Pataki Gréta Newsroom újságíró Ezeket látta már? Nem ez lenne az első eset, hogy a dominikai homokban lobban lángra a szerelem . A rajongók azután kezdtek gyanakodni, hogy a legutóbbi évad női győztese, Szabó Réka és a férfi kategória ezüstérmese , Valkusz Máté szemmel láthatóan egyre több időt tölt együtt a magánéletben is. A szóbeszédet egy közös kép indította el, amelyen a két exatlonista igencsak közel áll egymáshoz – írta a story.hu . Az internet népe azonnal két táborra szakadt. Sokan már most tiszta szívből drukkolnak a fiataloknak: „Emlékszem arra a pillanatra, amikor a konyhában kóstolgatta az Exatlonban Máté Rékát, szóval nyomjátok" – írta az egyik lelkes kommentelő. Mások szerint viszont semmi látnivaló nincs, csupán egy ártatlan, baráti összejövetelről van szó : „Ha megnézed a képet, a másik két páros is átkarolja egymást. Nem gondolnám, hogy azért, mert mindenkinek az adott srác/lány a párja” – hűtötte le a kedélyeket egy másik hozzászóló. A gyanút csak fokozza, hogy a műsor vége óta mindkét sztár magánélete körül furcsa dolgok történnek . Szabó Réka a forgatás alatt még egy, a háttérben maradó párról beszélt, ám miután hazatért, teljesen eltűnt a férfi a közösségi oldalairól . A Reddit kommentelői szerint a szakítás borítékolható volt , mert a korábbi vőlegény, Márk egyáltalán nem támogatta Réka versenyét : „Amúgy én annyira sejtettem, hogy amint Réka hazajön, szakítani fognak. Alapból már az is gáz, hogy nem küld a szerelmének videót. Plusz szerintem ebből látszik, hogy Márk valószínűleg nagyon irigy volt a menyasszonyára és a sikerére, illetve nem szerette eléggé ahhoz, hogy ezeknek örülni tudjon” – fejtette ki a kőkemény véleményét az egyik rajongó. Kísértetiesen hasonló a helyzet Valkusz Máté esetében is, akinek a barátnője még feltűnt a műsorban, ám a férfi hazatérése óta egyetlen közös fotót sem osztottak meg . Máté a kiutazás előtt még nyíltan aggódott a kapcsolatuk törékenysége miatt: „Nehéz volt kiutazni, mert a barátnőmmel négy évet voltunk együtt, majd jött nyolc hónap szünet, most pedig újra összehozott minket a sors. Pont nem olyan fázisban van a kapcsolatunk, hogy hónapokat külön töltsünk…” – nyilatkozta akkor az ezüstérmes. Hogy a két összetört szív végül egymásra talált-e a kulisszák mögött, azt egyelőre homály fedi , de a képek és a rajongók gyanúja alapján nagyon úgy tűnik, hogy a pletykák nem alaptalanok . Exatlon Hungary
Eredeti cikk megtekintése →