Balla György: Cserélje le Magyar Péter a pszichológusát, mert nagyon rossz munkát végez!
Origo
2026-06-22 21:12
Az Országgyűlés hétfői ülésnapja most sem volt botrányoktól mentes. Az indulatokról felkorbácsolásáról Magyar Péter miniszterelnök gondoskodott.
Természetesen ez a miniszterelnöknek nem tetszett, és szóvá is tette. Érintettség okán Balla György kért szót, és viszontválaszában részletesen kifejtette, hogy miért szólt közbe.
A képviselő arra is felhívta a figyelmet, hogy a kormányfő minden egyes alkalommal azt csinálja, hogy először felmegy a pulpitusra, majd onnan gyalázza a Fidesz-KDNP frakció tagjait 50 percen keresztül, majd mikor leül a helyére, bárkinek, aki szót kap, a beszédébe belekiabál, és közben grimaszol.
Balla György végkövetkeztetésként megállapította,