← Vissza

news.bsdnet.hu

Havasi Bertalan: „Az egész ország végérvényesen megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze”

NLC 2026-06-23 03:17
A Fidesz reagálása Magyar Péter mai parlamenti ámokfutására címmel adott ki közleményt a legnagyobb ellenzéki párt. A Fidesz kommunikációs igazgatója a párt nevében arra szólította fel a kormányfőt, hogy vessen véget a félelemkeltésnek. „A mai napon az egész ország végérvényesen megtudhatta és megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze” – írta Havasi Bertalan. A Fidesz kommunikációs igazgatója szerint ennek jelei már eddig is sokakat aggasztottak. „De ma bizonyossá vált, hogy a kormány élén egy önmagán uralkodni képtelen, erőszakos, és Magyarország polgárait nyakló nélkül fenyegető miniszterelnök áll” – jelentette ki. Havasi Bertalan szerint Magyar Péter és a parlamenti többség félelemkeltést folytat. „A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó, higgadt, nyugodt polgári kormányzás gyakorlatához” – írta a közleményben. Mint arról beszámoltunk, Magyar Péter Cosa Nostrának nevezte a Fideszt és bejelentette: elindítják a Tisztítótűz műveletet, hogy megszabadítsák a magyarokat a politikai és gazdasági „maffiától”. Kiemelt fotó: MTI/Bodnár BoglárkaThe post Havasi Bertalan: „Az egész ország végérvényesen megláthatta, hogy a miniszterelnöknek elment az esze” first appeared on nlc.
Eredeti cikk megtekintése →