Kétszeres olimpikon vesztette életét a pozsonyi baleset után
Autószektor
2026-06-23 10:59
Egy személyautó egy panelház előtti parkoló mellett két gyalogost ütött el. A balesetben egy 11 éves kislány és egy 24 éves nő szenvedett súlyos sérüléseket, ezért mindkettőjüket pozsonyi kórházba szállították.
A TV Markíza információi szerint az egyik sérült a kétszeres olimpikon Denisa Hurban Baránková volt. A fiatal sportoló a baleset során olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az orvosok már nem tudták megmenteni az életét.
„Az esti órákban egy olyan nőt szállítottak intézményünkbe, akit elütött egy autó. A páciens rendkívül kritikus állapotban volt, több súlyos sérülést szenvedett. Egészségügyi dolgozóink minden erőfeszítése ellenére sajnos nem sikerült megmenteni az életét” – közölte Eva Kliská, a Pozsonyi Egyetemi Kórház szóvivője.
A baleset körülményeit továbbra is vizsgálja a rendőrség.