Sürgős figyelmeztetést adtak ki a mentők: pokoli, mi vár ránk!
Bors Online
2026-06-23 15:50
A napokban már megtapasztalhattuk az igazi, pokoli hőséget, az előrejelzések szerint pedig az időjárás a továbbiakban sem fog kímélni bennünket. Olyannyira nem, hogy még a mentők is felhívták a figyelmet arra, mi vár ránk, mialatt arra kértek mindenkit, vigyázzanak magukra és egymásra.
- írták az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán.