← Vissza

news.bsdnet.hu

Megérkezett az első vendég, Andrej Babis cseh kormányfő

Index 2026-06-23 15:48
A csúcstalálkozóra elsőként Andrej Babis cseh kormányfő érkezett meg Gödöllőre, akit katonai tiszteletadás mellett a Rákóczi-induló traktusaira kísért be az egykori királyi kastélyba Magyar Péter miniszterelnök, amelyet élőben közvetítettek .
Eredeti cikk megtekintése →