Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője
24.hu
2026-06-23 19:26
Babis cseh miniszterelnök bízik az együttműködésben, majd megköszönt egy jegyzettömböt, amit kapott, és visszaemlékezett arra, hogy szép emlékei vannak korábbi V4-es tárgyalásokról.
Szerinte az együttműködés négy országa Európa jövője.
Meggyőződése, hogy jól fog működni a csoportjuk, ahogy régebben is, és azt is hiszi, hogy eredményeket fognak elérni.
Babis szerinti fontos téma az ír uniós soros elnökség alatt a közös költségvetés mellett például a Co2-kvóták kérdése is is. Azt mondta, mind a négyen a a kohézió barátai.
Szajki Bálint / 24.huThe post Babis megköszönt egy jegyzetfüzetet, és azt mondta, a V4-ek Európa jövője first appeared on 24.hu.