← Vissza

news.bsdnet.hu

A techrészvények húzták le a New York-i tőzsdét

Privátbankár 2026-06-24 05:47
Nem volt szép nap a kedd a Wall Streeten. Gyengüléssel zártak kedden a New York-i értéktőzsde irányadó mutatói. Az indexeket leginkább a nagy techcégek részvényei húzták lefelé. A 30 vezető iparvállalat Dow Jones indexe 47,28 ponttal, 0,09 százalékkal 51 665,43 pontra gyengült. Az S&P 500-as mutatója 107,12 ponttal, 1,43 százalékkal lett kevesebb, 7365,67 ponton zárt. A technológiai részvények Nasdaq Composite mutatója 579,56 ponttal, 2,22 százalékkal 25 587,04 pontra esett. (MTI)
Eredeti cikk megtekintése →