Eldőlt: Donald Trump adja majd át a trófeát a vb-győztesnek
Mandiner
2026-06-24 07:15
Gianni Infantino, a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség elnöke kedden azt mondta: a társházigazda Egyesült Államok elnöke, Donald Trump adja majd át a győztes csapatnak a trófeát a világbajnokság július 19-ei döntője után, az East Rutherford-i MetLife Stadionban.
A tavalyi klubvilágbajnokságon – ugyanebben az arénában – ugyancsak Trump adta át a győztes Chelsea-nek a kupát, ezután azonban „ottfelejtette” magát a játékosok között , akik így kissé zavartan úgy emelték magasba a trófeát, hogy az elnök is ott örült velük.
A vb-nek az Egyesült Államok mellett Kanada és Mexikó ad otthont.
(MTI)