Balesetek, torlódások országszerte
Magyar Hírlap
2026-06-24 07:28
Baleset történt az M4-es autóúton. Pilis és Albertirsa között a Szolnok felé vezető oldalon az 52-es km-nél levő Gerje pihenőhelynél lezárták a belső sávot. Az egy sávra szűkült pályaszakaszon, kisebb torlódásra számítsanak.
Több személyautó ütközött össze az M7-esen a Budapest felé vezető oldalon a törökbálinti szakaszon az M0-s elválásnál. A 16-os km-nél egy sávra szűkülő pályaszakaszon, torlódásra kell készülni.
Árokba hajtott egy tehergépkocsi az 54-es főúton. Pincefalu és Császártöltés között a 77-es km-nél lezárták a fél útpályát.
Baleset történt az M4-es autóúton. Pilis és Albertirsa között a Szolnok felé vezető oldalon az 52-es km-nél levő Gerje pihenőhelynél lezárták a belső sávot. Az egy sávra szűkült pályaszakaszon, kisebb torlódásra számítsanak.
Több személyautó ütközött össze az M7-esen a Budapest felé vezető oldalon a törökbálinti szakaszon az M0-s elválásnál. A 16-os km-nél egy sávra szűkülő pályaszakaszon, torlódásra kell készülni.
Árokba hajtott egy tehergépkocsi az 54-es főúton. Pincefalu és Császártöltés között a 77-es km-nél lezárták a fél útpályát.
Élénkül a forgalom az autópályák és a főutak, a fővároshoz közeli szakaszain, lassan telítődnek a sávok. Ez leginkább az M3-son érezhető, Hatvan és Gödöllő között, valamint a mogyóródi szakaszon és az M0-s csomóponttól befelé kell, majd számítani torlódásra. Az M1-es autópálya főváros felé vezető oldalán, Tatabánya és Biatorbágy között a külső sávon lassabb haladásra számíthatnak, az átterelt belső sávban még folyamatosan lehet haladni. Már sokan haladnak a 10-es főúton, a solymári körforgalomtól, a 11-es főúton, Szentendre és Budakalász között, a 31-es főúton Maglódtól, valamint az 51-es főúton Dunaharasztitól a főváros irányába.
Debrecen északi határában, kerékpáros verseny miatt ma 6.00 órától 18.00 óráig lezárják a 354-es főutat a 4-es és a 10-es km között. A forgalmat a 354-es és a 35-ös főút felé, Debrecenen keresztül terelik el.
Szolnokon, a Szent István Tisza-hídon a dilatációs szerkezetet javítják. A 4-es főúton, a 99-es km-nél a fél útpályát lezárták, jelzőlámpa irányítja a forgalmat. Mind a két irányból torlódásra számítsanak napközben!
Az 52-es főúton, Fülöpszállás és Solt között több szakaszon dolgoznak útépítők. Napközben a félpályás lezárások és az erős forgalom miatt mindkét irányban torlódásra készüljenek!
Határokkal, határátlépéssel kapcsolatos információkért érdemes felkeresni a rendőrség honlapját !