Sokkoló őszinteség: Kitálalt Bódi Margóról a menye, ilyen valójában a viszonyuk
Kiskegyed
2026-06-24 08:45
A Bódi család nőtagjai között olyan különleges kapocs alakult ki, amely messze túlmutat a hagyományos anyós-meny viszonyon. Bódi Csabi felesége, Gina már 19 éve a család tagja, az eltelt idő alatt pedig Bódi Margó a szó szoros értelmében a második édesanyjává vált.
A két nő közötti harmónia nemcsak a családi légkört teszi békéssé, de Bódi Csabi életére is rengeteg pozitív hatással van. Olyannyira, hogy a közös programok néha még a családfőt is irigységgel töltik el:
Csabi sokszor féltékeny is anyura, mert előszeretettel vásárolunk, főzünk, együtt vagyunk
– mesélte Gina a hot! magazinnak, hangsúlyozva, hogy számára az anyósával töltött idő nem kényszer, hanem igazi feltöltődés.
Bódi Margó szerint a jó viszony a család boldogságának az alapja. A népszerű énekesnő úgy látja, a nők közötti béke a gyermekük boldogságának záloga is:
Egy fiúnak az első nagy szerelme az édesanyja, utána jön az igazi szerelem, a feleség.
Ha az anyós és a meny rosszban vannak, azzal megkeserítik a gyermek életét, de ha a két nő jóban van, akkor a fiú boldog lesz, és akkor mi is azok vagyunk”
Gina bár édesanyjával is nagyon közeli kapcsolatot ápol, a mindennapi életben – részben a földrajzi távolság miatt is – elsősorban Margóra támaszkodik:
„Ha problémám van, akkor nem anyukámat hívom fel ekkora távolságból, hanem a mamát ”
– árulta el a feleség, aki számára Margó jelenléte egyet jelent a biztonsággal és a feltétel nélküli támogatással.
Forrás: Blikk