← Vissza

news.bsdnet.hu

Bódi Margó: „Fontos, hogy egy anyós jóban legyen a menyével”

Bors Online 2026-06-24 09:00
Bódi Margó családjában nemcsak az anya-fia kötelék példaértékű, hanem a nők közötti harmónia is irigylésre méltó. „Gina már 19 éve van a családunkban, és megmondom őszintén, hogy kezdünk hasonlítani egymásra" – kezdte Margó a hot! -nak. – vágta rá Gina mosolyogva. Bódi Guszti felesége szerint ez a harmónia nemcsak nekik, hanem a fiuknak, Csabinak is sokat jelent. Ginának a vér szerinti édesanyjával is nagyon jó a kapcsolata, de a távolság miatt leginkább Margóra számíthat. „Ők Nyíregyháza közelében, Kótajban élnek. Havonta vagy kéthavonta szoktak jönni hozzánk egy-két napra, megnézi az unokákat, így akivel napi szinten kapcsolatban vagyok, az Margó. Ha problémám van, akkor nem anyukámat hívom fel ekkora távolságból, hanem a mamát.” Margó számára az elmúlt időszak egyik legnagyobb öröme az volt, hogy a fia, Csabi lefogyott. „Azóta sokkal többet programozunk együtt, kivirult, teljesen megváltozott . Nálunk az evés egyfajta szeretetnyelv, így Csabi mostanában sokszor elhoz minket étterembe. Már nem fél attól, hogy mi lesz a plusz kilókkal, és én nagyon büszke vagyok rá, hogy így a kezébe vette az életét.” A mulatós énekes sem szépíti a múltat, hiszen pontosan tudja, hogy milyen veszélyes úton járt az életmódváltása előtt. – mutatott megváltozott külsejére büszkén a sztár.
Eredeti cikk megtekintése →