Bódi Margó: „Fontos, hogy egy anyós jóban legyen a menyével”
Bors Online
2026-06-24 09:00
Bódi Margó családjában nemcsak az anya-fia kötelék példaértékű, hanem a nők közötti harmónia is irigylésre méltó.
„Gina már 19 éve van a családunkban, és megmondom őszintén, hogy kezdünk hasonlítani egymásra" – kezdte Margó a hot! -nak.
– vágta rá Gina mosolyogva.
Bódi Guszti felesége szerint ez a harmónia nemcsak nekik, hanem a fiuknak, Csabinak is sokat jelent.
Ginának a vér szerinti édesanyjával is nagyon jó a kapcsolata, de a távolság miatt leginkább Margóra számíthat.
„Ők Nyíregyháza közelében, Kótajban élnek. Havonta vagy kéthavonta szoktak jönni hozzánk egy-két napra, megnézi az unokákat, így akivel napi szinten kapcsolatban vagyok, az Margó. Ha problémám van, akkor nem anyukámat hívom fel ekkora távolságból, hanem a mamát.”
Margó számára az elmúlt időszak egyik legnagyobb öröme az volt, hogy a fia, Csabi lefogyott.
„Azóta sokkal többet programozunk együtt, kivirult, teljesen megváltozott . Nálunk az evés egyfajta szeretetnyelv, így Csabi mostanában sokszor elhoz minket étterembe. Már nem fél attól, hogy mi lesz a plusz kilókkal, és én nagyon büszke vagyok rá, hogy így a kezébe vette az életét.”
A mulatós énekes sem szépíti a múltat, hiszen pontosan tudja, hogy milyen veszélyes úton járt az életmódváltása előtt.
– mutatott megváltozott külsejére büszkén a sztár.