Árulkodó jelek: szakíthatott párjával a TV2 sztárja
Blikk Rúzs
2026-06-24 09:00
Pedig korábban még a közös jövőt tervezték.
Úgy tűnik, véget érhetett a Kőgazdag fiatalok ból ismert Psg Ogli kapcsolata. A realitysztár nemrég még közös jövőjükről beszélt párjával, most azonban legújabb bejelentése alapján a követők arra gyanakodnak, hogy szakítottak.
Ogli korábban a Borsnak mesélt arról, hogy barátnőjével komoly terveket szövögetnek, és több különleges utazáson is részt vettek együtt, többek között Lappföldön. Bár kapcsolatuk harmonikusnak tűnt, az összeköltözés akkor még nem szerepelt a terveik között.
A TV2 sztárja nemrég közösségi oldalán osztotta meg gondolatait közelgő, 26. születésnapjáról. Elárulta, hogy több népszerű úti cél – köztük Dubaj, Ibiza és Mykonos – is felmerült az ünneplés helyszíneként, végül azonban úgy döntött, hogy idén elmarad a hagyományos, többnapos buli.
Mint mondta, jelenlegi lelkiállapota nem teszi lehetővé számára, hogy egy teljes hetet szórakozással töltsön. „Úgy érzem, hogy most lehet, hogy elhullanék. Ezt mindenki értse úgy, ahogy akarja. Jelenleg nem áll úgy a lelki világom, hogy el tudjak menni egy hétre bulizni és nem is szeretnék” – fogalmazott.
Azt is hangsúlyozta , hogy közel a 26. életévéhez egyre inkább a komolyabb életvitel felé fordul. Úgy érzi, már maga mögött hagyta a féktelen szórakozást, ráadásul az alkoholfogyasztás és az éjszakázás negatívan befolyásolja a mindennapjait. „Egyszerűen nincs jó hatással rám a bulizás, mert nagyon sokat iszok és ez befolyásolja a következő napjaimat is”.
A születésnapját ennek ellenére nem hétköznapi körülmények között tölti majd : egy exkluzív szálláshelyet már kiválasztott magának, ahová hamarosan elutazik. Követőinek azonban feltűnt, hogy terveiről végig egyes számban beszélt, és egyszer sem említette a barátnőjét. Ez sokak szerint arra utalhat, hogy kapcsolatuk időközben véget ért, bár a szakítás hírét egyikük sem erősítette meg hivatalosan.
www.instagram.com
Forrás: Bors