← Vissza

news.bsdnet.hu

Nem is értem – Ez-az

Demokrata 2026-06-24 09:19
A minap kétszer cenzúráztak a Facebookon, egyszer, amikor megírtam, hogy agyoniskolázott új miniszterelnökünk (kinek hiába írta Babits, hogy Szekszárdon született) Lengyelországban a tamburmajorral akart lekezelni, mert azt hitte, az a király, mivel legszebben az volt felöltözve, másodszor mikor Ákos lódoktorhoz könyörögtek hívei, hogy tegyen valamit értük, és azt írtam, nem ér rá, mert a zebrákat feji Hatvanpusztán. Mindkettő jó szándékú, az érintetteket mentő komment volt, mégis azonnal elutasították mindkettőt.
Eredeti cikk megtekintése →