Káosz itt, káosz ott – Áthallások
Demokrata
2026-06-24 09:18
Egy nappal korábban értesültem a szolgáltató által küldött SMS-ből, hogy június 1-től megszűnik a pakolóautomaták készpénzes működése. Persze várható volt, de ez a hipp-hopp, holnaptól nem tisztességes az állampolgárokkal szemben. A rendszerek átalakítása más történéssort kell hogy kövessen, értesíteni kell az érintetteket, időt hagyni.
A miniszterelnök pedig megtalálta a megfelelő embert: a főpolgármestert, aki szintén érdekelt a káoszban. Azt és akkor büntetek, amikor nekem a legkedvezőbb. Nem hagyná ki a lehetőséget egyik sem, hogy elege legyen mindenkinek. Akkor jöhet a furkósbot. Nemsokára itt a 70. évforduló, és neki lehet menni az embereknek „rendet” tenni…
Előttem továbbá az sem világos, hogy a KRESZ miért nem vonatkozik a kétkerekű járművekre, miért van több joguk, mint a több kerékkel közlekedőknek. Teljesen természetes nekik, hogy piroson, zebrán vagy átlóban…
Most a közéletben is megvalósul ez a szemlélet. A parlament bútorzatát kicserélni, oda ülök, ahova nekem tetszik, teljesen természetes.
A jelszó: „változás”; ha megvalósul, mindenki kapkodhat, futhat intézni az ügyeit, feltölthet és letölthet.
Összefogtak a rablók és a csőcselék a jogállamért?