← Vissza

news.bsdnet.hu

Olyat tett egy hajdú-bihari lakos, hogy azt már a mentősök sem hagyhatták szó nélkül

Hajdú-Bihar (HAON) 2026-06-24 10:36
A hősök köztünk járnak! Faragó Zoltán a közösségi média oldalán tette közzé a bejegyzést , hogy Takács István , bárándi vállalkozó figyelmes gesztusa a Püspökladányi Mentőállomás számára az emberségbe vetett hit bizonyítékául szolgál. Faragó Zoltán a bejegyzésében hálálta meg Takács István önzetlen felajánlását, mellyel a Püspökladányi Mentőállomást támogatta több zsugor ásványvízzel is. A napokban következő hőségre való tekintettel ez jelentős segítséget nyújt a szolgálat számára. – Köszönjük Takács Istvánnak a segítő szándékot, az együttérzést és a közösség iránt tanúsított felelősségvállalást. Jóleső érzés megtapasztalni, hogy vannak olyan emberek és vállalkozók, akik ilyen módon is támogatják az életmentő munkát végzőket – írta hozzá. Hálás köszönetet mond a Püspökladányi Mentőállomás dolgozói és mindazok, akik értékelik az önzetlen segítségnyújtást. Ajánljuk még:
Eredeti cikk megtekintése →