← Vissza

news.bsdnet.hu

Lakatos Levente reagált a Heti Hetes műsorvezetőjének szavaira: „Benne van a s.ggében a saját feje”

Index 2026-06-24 11:03
A vitát még egy politika kérdés robbantotta ki. Kajdi Csaba volt nemrég a Jólvanezígy vendége, ahol a házigazda Nagy Ádámmal, a Heti Hetes műsorvezetőjével például Kiara Lordról is beszélgettek. Miután megállapították, hogy a volt felnőttfilmes Lakatos Levente podcastjei által lett a mainstream médiában híres, a modellügynök ironikusan megjegyezte: „Látod, mi mindenre jó egy Lakatos Levente podcast. Egyszer neked is el kéne menned.” Nagy ezt a műsor korábbi vendégeit látva inkább elutasította. „Nem érzem, hogy Lakatos Levente az én világom lenne, ő is telibe tolta a fideszeseket. Deák Dánielt és Bohár Dánielt interjúztatta.” Lakatos Levente válasza sem váratott sokat magára, saját műsorában kijelentette, szerinte Nagy sem ért mindig mindenben egyet a vendégeivel. „Ádámnak van egy ilyen beékelődése azért, mert volt nálam a Deák Dani vagy a Bohár – kezdte az író, hozzátéve: Nem értem, ha a világ színes, miért ne lehetne beszélgetni olyan emberekkel, akikkel nem értünk egyet, belekukkantani olyan fejekbe, amiket kívülről mi nem annyira értünk meg. Nem támogattam őket, nem toltam a szekerüket. Ádámnak ez be van ékelődve, merthogy benne van a s.ggében a saját feje – szúra ki és idézte reakcióját a story.hu .
Eredeti cikk megtekintése →