A Mol-részvényeknek nem fájt a tervezett adóemelés
Privátbankár
2026-06-24 11:08
Így kereskedtek szerda délelőtt a magyar tőzsdén.
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,72 pontos nyitás után emelkedett szerdán délelőtt.
A BUX 11.30 órakor 139 568,95 ponton állt, ami az előző, keddi záróértékéhez képest 267,23 pontos, 0,19 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 265,51 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 7,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 10 forinttal, 0,27 százalékkal 3760 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 170 forinttal, 0,38 százalékkal 45 470 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 14 forinttal, 0,51 százalékkal 2740 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,08 százalékkal 11 920 forintra esett.
(MTI)