← Vissza

news.bsdnet.hu

A Mol-részvényeknek nem fájt a tervezett adóemelés

Privátbankár 2026-06-24 11:08
Így kereskedtek szerda délelőtt a magyar tőzsdén. A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,72 pontos nyitás után emelkedett szerdán délelőtt. A BUX 11.30 órakor 139 568,95 ponton állt, ami az előző, keddi záróértékéhez képest 267,23 pontos, 0,19 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 265,51 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 7,3 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest. A Mol 10 forinttal, 0,27 százalékkal 3760 forintra erősödött. Az OTP-részvények ára 170 forinttal, 0,38 százalékkal 45 470 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 14 forinttal, 0,51 százalékkal 2740 forintra csökkent. A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,08 százalékkal 11 920 forintra esett. (MTI)
Eredeti cikk megtekintése →