← Vissza

news.bsdnet.hu

Egy hónapon belül két idős emberrel végzett egy nő Tápiószőlősön

HVG 2026-06-24 11:32
Két idős embert ölt meg egy nő egy hónapon belül Tápiószőlősön, az ügyészség most a letartóztatását indítványozta. A hatóság szerdai közleménye szerint több ember, és a bűncselekmény elhárítására idős koránál fogva korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett emberöléssel vádolják. A nő áprilisóra egy idős férfinál lakott albérletben a Pest megyei településen. Egy júniusi napon rátámadt, és olyan súlyosan bántalmazta, hogy meghalt, ő pedig a házban rejtette el a holttestét. Két héttel később a nő ugyanabban az utcában ellátogatott egy idős nőhöz, akire neheztelt, mert korábban nem engedte meg neki, hogy hozzá költözzön. A gyanúsított őt is olyan súlyosan bántalmazta, hogy meghalt. A holttestét azután szőnyegbe csavarta és a kamrába zárta, majd beköltözött a házába. Az ügyészség szökés, elrejtőzés és a bűnismétlés veszélyére tekintettel indítványozta a nő letartóztatását, amiről a Budakörnyéki Járásbíróság nyomozási bírája csütörtökön dönt. Nyitókép: HVG
Eredeti cikk megtekintése →