← Vissza

news.bsdnet.hu

A győri után megszűnik a soproni fideszes propagandamédia is

24.hu 2026-06-24 11:16
Tizenöt év után megszűnik a Soproni Téma – adta hírül az újság szerkesztősége Facebookon. A tulajdonosok a döntést anyagi okok miatti átszervezéssel indokolják. A mai nappal megjelent szám lesz az utolsó, és hamarosan megszűnik a Facebook-oldal is – közölték. Visszajelzéseik is bizonyították, hogy a Soproni Téma volt a soproni emberek legkedveltebb és legfontosabb olvasmánya. Ez még akkor is így volt, ha akadtak, akiknek nem tetszett lapunk, de nekik is köszönet jár a kritikai észrevételeikért, mert ezek is hozzájárultak, hogy jobbá tegyük az újságot – írják. Ezzel a győri után megszűnik a soproni fideszbarát média sajtóterméke is. Amint arról beszámoltunk, a helyi televíziót, rádiót, hetilapot és online hírportált is működtető Győr+ Média Zrt. nem pusztán megszűnt: különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomozás is indult ellenük. Korábbi cikkünkben pedig részletesen bemutattuk azt a forrsaink szerint „észak-koreainak” nevezett működést, ami a győri önkormányzati médiacégnél uralkodott.The post A győri után megszűnik a soproni fideszes propagandamédia is first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →