← Vissza

news.bsdnet.hu

A 39 éves Dzsudzsák Balázs még egy szezonra aláírt a DVSC-hez

Telex 2026-06-24 13:11
Az NB I.-es DVSC egy évvel, 2027 nyaráig meghosszabbította Dzsudzsák Balázs szerződését, írta az MTI. A debreceni futballklub azt írta, hogy a csapat kapitánya 2020-ban tért vissza a DVSC-be, amelyben azóta is vezéregyéniségnek és meghatározó játékosnak számít. A 109 mérkőzéssel a magyar válogatottban rekorder, 39 éves középpályás az előző bajnoki idényben mind a 33 meccsen játszott, és 6 góllal és 5 gólpasszal zárt a negyedik helyezett csapatban. „Ez a kérdés eldőlt, bár a hivatalos prezentációra még várni kell. Nem titok, hogy a Debrecennel tervezem a jövőmet, a klub pedig velem, úgyhogy már csak a formaságok vannak hátra. Egy ilyen szezon után pedig még nehezebb lenne úgy dönteni, hogy kiszállok ebből, és az életkor úgyis csak egy szám” – mondta néhány héttel ezelőtt Dzsudzsák az M1-nek. A DVSC a negyedik helyével jogosultságot szerzett arra, hogy elinduljon a Konferencia-ligában, így Dzsudzsák újra játszhat nemzetközi kupában is.
Eredeti cikk megtekintése →