← Vissza

news.bsdnet.hu

Füssy Angéla megerősítette a tanú lefizetését és feljelentést tett egy aktivista ellen

HírTV 2026-06-24 16:21
Füssy Angéla ismét súlyos állításokat fogalmazott meg a nyilvánosság előtt. A riporter szerint Bangó Sándor egyértelműen kapott pénzt a szerepvállalásért a vitatott interjú során. A tanút a hírek szerint nyomásgyakorlással vették rá arra , hogy megnevezze az érintettet. Az újságíró eközben hivatalos feljelentést tett egy Tiszás aktivista ellen , aki a leleplezés óta folyamatosan zaklatja. A kormánypárt szerint a Kontroll és Magyar Márton is a fizetség ténye miatt hallgat.
Eredeti cikk megtekintése →