← Vissza

news.bsdnet.hu

Meghibásodott egy InterCity, késnek a vonatok a Balaton északi partján

24.hu 2026-06-24 18:37
Meghibásodott szerelvény miatt késésre és pótlóbuszos közlekedésre kell számítani a Balaton északi partján – közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján szerda este. Azt írták: Révfülöp és Badacsonytomaj között szerdán koraeste meghibásodott egy Kék Hullám InterCity, emiatt nem közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon. Több szerelvénynél – Tanúhegy sebesvonat, Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, illetve Kék Hullám InterCity-k – késésekre, illetve szakaszosan pótlóbuszos közlekedésre kell számítani – jelezték. (MTI)The post Meghibásodott egy InterCity, késnek a vonatok a Balaton északi partján first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →