Késnek a vonatok a Balaton északi partján
Magyar Hírlap
2026-06-24 18:39
Meghibásodott szerelvény miatt késésre és pótlóbuszos közlekedésre kell számítani a Balaton északi partján - közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján szerda este.
Meghibásodott szerelvény miatt késésre és pótlóbuszos közlekedésre kell számítani a Balaton északi partján - közölte a Mávinform a vasúttársaság honlapján szerda este.
Azt írták: Révfülöp és Badacsonytomaj között szerdán koraeste meghibásodott egy Kék Hullám InterCity, emiatt nem közlekedhetnek a vonatok ezen a szakaszon.
Több szerelvénynél - Tanúhegy sebesvonat, Tapolca és Balatonfüred között közlekedő személyvonat, illetve Kék Hullám InterCity-k - késésekre, illetve szakaszosan pótlóbuszos közlekedésre kell számítani - jelezték.