Rúzsa Magdi 4 éves kisfiát ezért kellett megműteni: „Szegénykém már alig kapott levegőt”
Femina
2026-06-25 12:50
Rúzsa Magdi boldog édesanyaként neveli 4 éves hármasikreit, de a családi harmóniát a nyár elején egy ijesztő esemény törte meg: az énekesnő június elején egy aggasztó kórházi képet posztolt az egyik kisfiáról . Akkor még nem lehetett tudni, hogy pontosan miért szorult orvosi ellátásra, most azonban a sztár megtörte a csendet, és a beavatkozás okáról mesélt.
Az énekesnő nagyon óvja a magánéletét, és gyermekeit is csak ritkán, hátulról mutatja meg a nyilvánosságnak . Június elején a budapesti Szent László Kórházból jelentkezett be a közösségi oldalán, a posztban hosszasan mondott köszönetet a magyar egészségügyi dolgozóknak:
„A magyar egészségügyi dolgozók mind világbajnokok! Én mindig ezt látom. Elképesztően profik és csupa lélek emberek minden körülmények között! Köszönöm a Szent László kórház csapatának, hogy a kisfiam jó kezek és hatalmas szívek között lehet.”
Rúzsa Magdi a napokban az Abaházi Presszó című műsor vendége volt, ahol úgy döntött, felfedi a részleteket. Elmondta, hogy bár a magánéletét továbbra is védi, vannak olyan fontos és érzelmileg megterhelő pillanatok, amikor úgy érzi, hogy muszáj beszélnie a történtekről, hogy kifejezhesse a benne lévő hálát.
- Van, amikor a lelkemből érzem, hogy szeretném világgá kiabálni. Mert fontos pillanat volt az életemben.
Mint kiderült, a kisfiánál mandulaműtétre volt szükség, a helyzet pedig nagyon megviselte az édesanyát:
- És elképesztően rettegtem. Még úgy is, hogy nem hatalmas dologról van szó: kivették a kisfiam manduláját, mert szegénykém már alig kapott levegőt – mesélte az énekesnő.
Beszélt arról is, hogy mivel a kisfiának ez volt az első operációja , szülőként borzasztóan féltette őt. Ezután még egyszer kiemelte, hogy mennyire profinak tartja az egészségügyi dolgozókat az emberfeletti munkájukért.
Több hazai sztárról is mutatunk cikkünkben gyerekkori fotót.
Cover-fotó: TV2
Már megvásárolható a Femina első könyve:
A láthatatlan gyógyító
Molnár Éva kötete egy különleges utazásra hív az illatok gyógyító világába — az ókori füstölőktől egészen a modern olfaktív terápiáig.
Hogyan hatnak ránk az illatok? Miért kapcsolódik össze ennyire mélyen az emlékezet, a lélek és a szaglás? És hogyan segíthetnek az illatok a testi-lelki harmónia megtalálásában?
Promóció