← Vissza

news.bsdnet.hu

Megtörte a csendet Peller Anna, őszintén mesélt szerelmi csalódásairól

Kiskegyed 2026-06-26 05:12
Peller Anna Kadarkai Endre Nőszintén című podcastjának vendégeként idézte fel korábbi szerelmi történeteit. Elmondása szerint mindig rendkívül intenzíven élte meg az érzelmeit, ezért a visszautasítások és szakítások különösen mély nyomot hagytak benne. A műsorvezető arról is beszélt, hogy fiatal korában több randipartnere is egyszerűen eltűnt az életéből minden magyarázat nélkül. Később egyiküktől megtudta, hogy azért szakította meg vele a kapcsolatot, mert nem akart felelősséget vállalni azért, hogy ő legyen az első férfi az életében. A történetet ma már megértéssel szemléli, akkor azonban óriási csalódásként élte meg. Anna azt is bevallotta, hogy amikor igazán szerelmes volt, nehezen tudta elengedni a másikat. Volt olyan férfi, akinek még évekkel később is rendszeresen írt üzeneteket , sőt saját versrészleteket is küldött neki abban a reményben, hogy újra felveszi vele a kapcsolatot. Egy alkalommal azonban a férfi határozottan közölte vele, hogy ideje továbblépnie, ami különösen fájdalmasan érintette. A színésznő szerint szerelmi bánatai idején sokszor teljesen maga alá került, és volt, hogy órákon át sírt a családi otthonában. Úgy fogalmazott, ha szerelmes, akkor teljes szívvel szeret, ezért minden csalódást rendkívül intenzíven él meg. Hozzátette ugyanakkor, hogy ezek a tapasztalatok formálták azzá a kiegyensúlyozott nővé, aki ma már képes más szemmel visszatekinteni a múlt eseményeire. (Forrás: femina.hu )
Eredeti cikk megtekintése →