Szakítás utáni mélypontjáról mesélt Nagy Sándor: „Azt éreztem, nem tudok kimenni a színpadra”
Index
2026-06-26 06:08
Egy hajszálon múlt szerinte az előadás, de végül egyetlen gondolat adott neki kapaszkodót.
Nagy Sándor volt a Duna TV Azt beszélik című műsor legutóbbi vendége, a műsorban pedig könnyedebb és komolyabb témák is egyaránt szóba kerültek. Utóbbival kapcsolatban felidézte, hogyan vált 15 éve egyik magánéleti mélypontja, párkapcsolatának a vége majdnem egyik legrosszabb szakmai élményévé.
„Bementem a színházba, közelgett az idő, a jelmez és a mikroport már rajtam volt, de annyira rosszul voltam attól, hogy véget ért egy többéves kapcsolatom, hogy azt éreztem, nem tudok kimenni a színpadra” – kezdte Nagy, aki hiába volt hátra pár perc a kezdésig, úgy érezte, képtelen kiállni a nagyérdemű elé. Végül amikor meghallotta a felszólítást, hogy kérik a kezdő szereplőket a színpadra, valami átbillent benne.
„Jött egy kattanás a fejemben, és arra gondoltam, hogy a figura, akit játszom, jól van. Lehet, nekem is jobb lenne, ha három órára ő lennék, és legalább erre az időre jól lennék.
Ez a gondolat mentette meg az előadást.
Belemenekültem a karakterembe, de tényleg egy hajszálon múlt, hogy azt mondtam: ez nekem most nem fog menni” – idézte a Blikk a színész szavait.