Megtörte a csendet Majka: most először szólalt meg az ittas vezetése miatti vádemelésre - amit kimondott...
Kiskegyed
2026-06-26 06:22
Majka megszólalt, miután vádat emeltek ellene a tavalyi ittas vezetési ügye miatt. A Budapesti IV. és XV. Kerületi Ügyészség pénzbüntetés kiszabását, meghatározott időre szóló vezetéstől eltiltást, valamint a bűnügyi költségek megtérítését indítványozta.
A zenész a 24.hu-nak elmondta, számított arra, hogy az ügy ebbe a szakaszba ér, ezért nem érte váratlanul a vádemelés. Hozzátette, elfogadja a bíróság döntését, és az ítélet ellen nem kíván jogorvoslattal élni.
Majoros Pétert tavaly decemberben igazoltatták Budapesten, amikor ittas állapotban vezetett. A történtek után nyilvánosan is elismerte hibáját, és bocsánatot kért a történtek miatt. Az ügyészség emellett csaknem 300 ezer forint bűnügyi költség megfizetését is kezdeményezte.
„Elrontottam ezt a dolgot. Tudtuk, hogy előbb-utóbb sor kerül a vádemelésre, és ideje is volt már egy fél év után. Most már jó lenne tudni, hogyan dönt a bíróság, milyen ítélet születik” – idézte a zenészt a portál.
A CIKK IDE KATTINTVA A BLIKKEN FOLYTATÓDIK