← Vissza

news.bsdnet.hu

Kafi Rea Milla a második várandósságáról: Annyira lefogytam, hogy be kellett vinni a kórházba

24.hu 2026-06-26 07:41
Múlt héten lapunk is hírül adta, hogy második gyerekével várandós Kafi Rea Milla. A modell már akkor is beszélt arról, hogy nem indult könnyen a terhessége, rosszullétei miatt kórházba is került, nemrég pedig a story.hu-nak adott interjújában mesélt arról, pontosan mi történt vele. Tavaly, a terhességem alatt, ha rosszul voltam, lefeküdtem, és megtehetettem, hogy akár napokig ki sem kelek az ágyból. Annyit pihentem, amennyit csak akartam. Hát ez most nincs így… Bár hozzáteszem, volt olyan nap, hogy annyira rosszul voltam, hogy a férjemnek teljes mértékben át kellett vennie Jonatánt (a modell kisfia – a szerk.) – osztotta meg a portállal a kismama, aki ekkoriban minden nap szédült és rettentően gyenge volt, mert semmi sem maradt meg benne. Egy idő után már enni sem tudott. Ettől aztán annyira lefogytam, hogy be kellett vinni a kórházba. Infúzióra kötöttek, bent tartottak, de pár nap után saját felelősségre hazamentem. Kaptam gyógyszert, azt azóta is szedem, és sokkal jobban vagyok. Újra van étvágyam, bár a hányingerrel valamennyire még mindig küzdök. Pláne, amikor Jonatánnak készítem az ebédet, és etetem… Az illatok továbbra is zavarnak, de ezt már el tudom viselni. Mint mondja, akkor kezdte el sejteni, hogy ismét várandós, amikor egy forgatás ebédszünetében felfordult a gyomra. Ráadásul épp egy kaszkadőrmunkám volt! Egy reklámfilmet forgattunk. Amikor beléptem a stáb étkezdéjébe, éreztem, hogy valami nem oké. Kinyitottam a dobozomat, a kedvencem volt benne, tonhal, amit gyakran eszem, és ahogy megcsapott a szaga, rögtön visszatettem rá a fedelet, és eldöntöttem, hazafele veszek egy tesztet. Bevallása szerint ezt megelőzően is csinált már egy terhességi tesztet, de az negatív lett. Mint kiderült, a vékonyságából adódóan sokszor össze-vissza jön meg a ciklusa, így ebből nem következtethetett arra, hogy máris állapotos. A férjemmel megbeszéltük, hogy próbálkozunk, ő több gyereket is szeretett volna, de arra őszintén nem gondoltunk, hogy elsőre összejön… Így amikor a forgatás után megcsináltam a tesztet, és az pozitív lett, kisebb sokkot kaptam. Ezer érzés és gondolat kavargott bennem egyszerre. Hogy erre még nem állok készen, Jonatán még csak egyéves lesz! De közben valahol az is megnyugtató volt, hogy már amúgy is babázunk, meg a családról szól az életünk. Úgy véli, így később is könnyebb dolguk lesz, hiszen nem az fog történni, hogy visszaáll a munkába, aztán két-három év múlva kezdik elölről a babaprojektet. Úgy fogalmaz, letudják egy füst alatt. Illetve legfőképpen örömet éreztünk, ez nem is kérdés! Tudjuk, mennyire ritka és csodálatos, hogy ilyen könnyen megfogant a második kisbabánk. Látjuk magunk körül, hányan küzdenek azért, hogy szülőkké váljanak. Hogy ezúttal kisfiúval vagy kislánnyal bővül-e a családjuk, egyelőre nem tudják. A kicsi szépen fejlődik, az orvos pedig, miután épphogy csak megmutatta magát egy ultrahangvizsgálaton, fiúra tippelte, ám ez még ilyenkor nem teljesen bizonyos. Persze az a legfontosabb, hogy egészséges legyen, de a férjem és a családunk lányt szeretnének. Már így is sok a férfi a családban, szokták mondani. Plusz a férjem nagyon szeretne engem viszontlátni a kislányunkban. Jonatán különben is ráütött. Én praktikus okokból inkább a fiúnak drukkolok, ugyanis tele vagyunk fiús holmikkal, ruhákkal, játékokkal, ráadásul azt már tudjuk, milyen fiús szülőnek lenni. Mindenesetre nagyon izgalmas időszak ez. És végre jobban is vagyok, tudok dolgozni, meg tervezni az új ruhakollekciómat. Fotózásokra is járok, a bővebb ruhák alatt még el tudom rejteni a pocakomat. Aztán lassan jöhetnek a kismamás munkák is. Kapcsolódó Második gyerekével várandós Kafi Rea Milla A modell elárulta, hogy a várandósság első heteit komoly megpróbáltatások árnyékolták be, állapota miatt még kórházi kezelésre is szüksége volt. The post Kafi Rea Milla a második várandósságáról: Annyira lefogytam, hogy be kellett vinni a kórházba first appeared on 24.hu.
Eredeti cikk megtekintése →