Soroksár: fontos bejelentések érkeztek a távozók után
NB1.hu
2026-06-26 07:56
Négy játékos szerződéshosszabbítását jelentette be a Soroksár.
A Soroksár SC három kulcsjátékosát már elveszítette a nyári átigazolási időszakban, ugyanakkor négy rutinos labdarúgója szerződését is meghosszabbította.
A másodosztályú együttes számára eddig nem alakult eseménytelenül a nyár, hiszen már három meghatározó futballistájától is elköszönt, miközben eldőlt , hogy Lovrencsics Balázs, Kékesi Alexander, Köböl Krisztián és Vass Ádám a 2026–2027-es idényben is a Soroksár SC játékosa marad. A klub a hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a négy szerződéshosszabbítást.
Az NB II egyik legkeresettebb támadója is távozik Soroksárról
Lovrencsics 2020 nyarán tért vissza a Soroksárhoz, azóta 291 mérkőzésen 131 gólt szerzett, és tapasztalatával, valamint vezéregyéniségével meghatározó szerepet tölt be a csapatban. Kékesi 2022 februárjában csatlakozott az együtteshez, az elmúlt években stabil teljesítményével és megbízhatóságával a védelem egyik alapemberévé vált.
Köböl 2022 őszén érkezett a Soroksárhoz, középpályásként rengeteg munkájával, küzdőszellemével és kiegyensúlyozott játékával fontos szerepet tölt be a csapatban, eddig 114 mérkőzésen lépett pályára és 10 gólt szerzett. Vass pedig 2023 februárja óta erősíti a klubot, ahol rutinjával, nyugalmával és vezéregyéniségével a pályán és az öltözőben egyaránt meghatározó szereplővé vált.