Bejelentették a Tisza Párt és a Fidesz új képviselőit
Index
2026-06-26 07:56
Karácsony Gergely napirend előtt bejelentette, hogy a Fidesz két új képviselője Papp Tibor, valamint György Bence lesz. A Tisza frakciójában Lakos Eszter és Kulja András európai parlamenti képviselők kaptak helyet. Az új képviselők esküt tettek az ülésen.
A személyi változások oka, hogy az országgyűlési választások után a Fidesz frakciójából Szentkirályi Alexandra és Radics Béla, a Tisza frakciójából Bujdosó Andrea és Porcher Áron parlamenti képviselő lett. A két pozíció összeférhetetlen.