← Vissza

news.bsdnet.hu

Széphalmi Juliska a Sánta Lacival való szakításáról: „Sokáig sem ő, sem én nem igazán tudtunk továbblépni”

Index 2026-06-26 08:21
Hamarosan az Exek csatájá ban próbálnak szerencsét. Széphalmi Juliskát és Sánta Lászlót anno 2018-ban, a Nyerő Páros ban ismerhette meg közelebbről az ország. Két évvel később, 2020-ban jelentették be válásukat, most azonban újra egymás oldalán tűnnek fel, ráadásul szintén az RTL-en; ők is a 2026-os Exek csatája szereplői lesznek. „Nagyon nehéz döntés volt, hogy egyáltalán elvállaljuk-e a közös szereplést. Egyébként már a tavalyi évadban is megkeresett minket a csatorna, de akkor úgy döntöttünk Lacival, hogy még nem állunk készen egy ilyen próbatételre. Tudniillik mindkettőnket nagyon megviselt a válás érzelmileg, amit sosem titkoltunk” – vallotta be a Storynak a táncosnő, akinek egy kisfia is született a színésztől, Lacika. Széphalmi, bár már egy ideje boldog  új párja oldalán , nem tagadja, nem volt egyszerű lezárniuk közös múltjukat. Sokáig sem ő, sem én nem igazán tudtunk továbblépni, normális párkapcsolatot kialakítani, de mostanra megtanultunk egymás nélkül élni, még ha életünk végéig szeretni fogjuk is egymást – mesélte. RTL (@rtlmagyarorszag) által megosztott bejegyzés
Eredeti cikk megtekintése →