← Vissza

news.bsdnet.hu

Durván nekiestek az emberek ByeAlexnek, hatalmasat csalódtak benne

Promotions 2026-06-26 08:39
ByeAlex kénytelen volt lemondani egy koncertet, de nem ezzel okozta a felháborodást. 2013-ban ByeAlex képviselte Magyarországot az Eurovíziós Dalfesztiválon, és már akkor megosztó figurának számított. Azóta hazánk egyik meghatározó zenésze lett, aki nem csupán a dalaival, hanem a megnyilvánulásaival is nagy hatással van az emberekre. Sokak számára példakép, éppen ezért kavart hatalmas port, mikor tavaly egy házkutatás során kábítószer volt nála . Rengetegen azóta is felemlegetik neki az esetet, amit valószínűleg sosem tud már lemosni magáról, hiszen a rosszakarói nem fogják hagyni, hogy az emberek elfelejtsék. Olvass tovább... Olvass tovább... Most is előjött a kényes téma a zenész legújabb posztjának kommentszekciójában, pedig ez alkalommal teljesen másról van szó. ByeAlex megosztotta a követőivel, hogy egészségügyi okokra hivatkozva kénytelen lemondani a hétvégi nyíregyházi koncertjét : kedves szerelmeim! a hétvégi nyíregyházi koncertet sajnos nem tudom megcsinálni! az a helyzet, hogy az utóbbi hónapokban nem igazán figyeltem a fizikai egészségemre, és a folyamatos turnézás, kilométerek seggelése, forgatások, és egyéb terhelések következtében eléggé fájdalmassá vált a hosszútávú ülés. ezért, orvosi javaslatra, és a testem jelzései miatt is, nem tudom teljesíteni szombaton az x-faktor forgatásom mellett a nyíregyházi oda-vissza utazós bulinkat; mert sajnos fizikailag nem bírná most a testem ezt a terhelést. másnap tatát bevállalom! nincs nagy baj, a turné pörög majd tovább, igyekszem regenerálódni, de néha muszáj a testem jelzéseire odafigyelnem, hogy ne legyen később nagyobb a para! ne haragudjatok szabolcsiak! Sokan persze megértéssel és együttérzéssel fogadták ByeAlex bejelentését, hiszen ő is emberből van és az egészség a legfontosabb . Akadtak viszont bőven olyanok is, akik nagyon kiakadtak és csúnyán beszóltak, nekimentek, hiszen egyesek szerint felháborító, hogy az egyik koncertjét lemondja, a másikat meg másnap megtartja . „Ha egy zenész egyik koncertjén nem lép fel akkor ne lépjen fel máshol sem azon a héten mert az szelektalas a fontossági sorrendet felállítani” „Csipazlak meg minden ! De ez kicsit gáz mit mondjon egy melos ember aki 7bol 10 et megy ... o evekig nem pihenhet . A haknizasba nem tudom hogy lehet elfaradni vagy az uldogelesbe de a lenyeg hogy szamomra ez kicsit kellemetlen .” „Szóval a futópadot csak arra az 5 percre szoktad beindítani amíg elmondod a magvas gondolataidat a tini lányoknak?” „Sok kokó, mi? Ki kell aludnod valamikor. Bezzeg Ozzyék idejében az ilyesfajta huncut életvitel mellett is teljes válszélességgel lenyomták a koncerteket..” „Es az emberek penze akik miattad vettek a jegyet? Sokan irtak de ignoralod oket. Ptuj...” – írták a csalódott kommentelők. Pár hozzászólásra ByeAlex is reagált, de úgy tűnik, hogy nem sikerült teljesen megnyugtatnia az embereket, hiszen folyamatosan jönnek a hőzöngő kommentek. Ettől függetlenül valószínűleg mindenki egyet tud érteni azzal, hogy a zenész csak akkor lépjen fel, ha fizikailag és mentálisan is kész a feladatra, nehogy baja essen . Itt megnézheted ByeAlexék 2026-os arénás nagykoncertjét: Érdekel még bulvár téma? Ezt a cikkünket is ajánljuk: Olvass tovább... Olvass tovább...
Eredeti cikk megtekintése →